Rozmowa

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli pytania, czyli co uważam ja

Odwiedził nas ostatnio znajomy. Wizyta związana była z chęcią zasięgnięcia przez niego informacji odnośnie technologii szkieletowej, kosztów takiej budowy i naszych doświadczeń.

Czytaj więcej

"Mam tę moc"

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli o farbie magnetycznej słów kilka

Pisałam Wam już o farbie, która tak naprawdę już lata temu zdobyła uznanie moje i właściwie całej mojej rodziny: babci, która w kuchni jest nieco raptusowata i potrafi wszystko w kilka chwil schlapać olejem, rodziców którzy odkąd mieszkają w domu mają dużego psa pod opiekę, taty, któremu często coś się przydarza i np. ściany stają się kiperkami. Jakość farb Tikkirula, trwałość, łatwość aplikacji, przeogromna paleta kolorów i odtwarzalność owych kolorów na ścianach i co najważniejsze - ich faktyczna zmywalność sprawiły, że budując dom ani chwili nie zastanawialiśmy się z mężem jakich farb użyć.

Czytaj więcej

Niespodzianka

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli zamienniki

W domu od kilku lat mamy ekspres ciśnieniowy znanej włoskiej marki DeLonghi. Nasza kawiarka nastawiona jest na robienie różnych rodzajów kawy mlecznej, bo właśnie tego typu kawoszami jesteśmy. Pojemnik na wodę w ekspresie wyposażony jest w filtr wody, który co jakiś czas należy wymieniać, a informuje o tym sam ekspres.

Czytaj więcej

Kanał RSS z kategorii