Czarny Piątek, Zielony Czwartek

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli gorycz klienta

Dzisiaj oko klienta i feedback dla sprzedawców będących jednocześnie właścicielami swoich małych firm.
Był ostatni tydzień listopada, za pasem był tzw. Black Friday, ale gro sklepów z Czarnego Piątku uczyniło czarny tydzień, albo już w poniedziałek obwieścili swoim klientom, że u nich piątek zaczyna się w poniedziałek i sukcesywnie w ciągu tygodnia dodawali kolejne produkty, które mogły zostać zakupione z dodatkowym rabatem itp.

Czytaj więcej

Pierniczki

Napisał MMSlezak brak komentarzy
Sklasyfikowane w : Pycha! Tagi : ciasteczka, na słodko

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi różne kulinarne pyszności. Zatem dzisiaj będzie o pierniczkach, które po raz pierwszy przygotowałam (jako jedne z kilku rodzajów) ciastek stanowiących słodki dodatek do parapetówkowego przyjęcia w naszym nowym domu.
Od tego czasu pierniczki zostały z nami na stałe.

Czytaj więcej

Czuć, czy nie czuć?

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Oto jest pytanie!

Niniejszy tekst miał swojego poprzednika na blogowym profilu Facebook'owym, ale z uwagi na rozwinięcie się dyskusji i wynikającą z niej sensowność podjętego tematu, przenoszę dysputę na łono bloga.

Jakiś czas temu w charakterze relaksu piekłam babeczki. Właśnie w trakcie owych prac cukierniczych, w momencie kiedy po domu zaczął roznosić się muffinkowy aromat, przypomniała mi się rozmowa, której byłam świadkiem.

Czytaj więcej