Mądry Polak po szkodzie

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli co można było zrobić od razu

Od początku zakładałam, że blog realistyszol.pl będzie stanowił całość samą w sobie, a profile: Facebook'owy i Instagram'owy będą go jedynie uzupełniać. Ostatnio jednak zamieściłam kilka informacji na ww. profilach społecznościowych, które nie ujrzały światła na blogu.
Dlatego dzisiaj tekst dotyczący naszych refleksji - tego co dzisiaj zrobilibyśmy inaczej, lub co musieliśmy zmodyfikować w tzw. realu.

Czytaj więcej

Będzie pan zadowolony

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli firma podejmuje działania

Niedawno opublikowałam post, który był moim komentarzem do problemu z dostępnością zlewozmywaka, z półki premium, będącego produktem polskiego producenta (tekst znajdziecie tutaj ).
Kilka dni po publikacji posta dojrzałam do tego, żeby napisać do firmy i dać im znać o zaistniałym problemie. Skorzystałam z kanału społecznościowego i wiadomości wysłanej poprzez profil FB'okowy marki.
Natychmiastowo otrzymałam informację zwrotną, z komentarzem że mój artykuł wywołał burzę w firmie oraz z prośbą o udostępnienie kontaktu (mailowego, telefonicznego) w celu skontaktowania się ze mną i ustalenia szczegółów problemu. Przedwczoraj, około tygodnia po Messenger’ owej wymianie otrzymałam telefon od pani Product Manager. Umówiłyśmy się na rozmowę telefoniczną w kolejnym dniu.
Tekst, który przeczytacie poniżej stanowi streszczenie oraz podsumowanie odbytej rozmowy.

Czytaj więcej

Duży wymaga więcej

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli jak dostosowaliśmy się do sprzątania 200 metrowego domu

To będzie mini post dotyczący świadomości, że zakup większego mieszkania, czy wybudowanie domu, poza udostępnieniem nam większej przestrzeni życiowej i miejsca na nasze rzeczy, daje nam też możliwość większego pogimnastykowania się przy sprzątaniu. Czyli, jak to zwykle bywa, wraz z ilością przywilei rośnie ilość obowiązków. Szkopuł w tym jak sobie tak zorganizować swój świat, żeby zrobić, być zadowolonym z efektu i się nie narobić.

Czytaj więcej

Zosia samosia

Napisał MMSlezak brak komentarzy
Sklasyfikowane w : Budowa domu Tagi : didaskalia budowy

Czyli co każdy inwestor powinien zapewnić na budowie

W naszej umowie na wykonanie prac budowlanych, którą zawarliśmy z głównym wykonawcą widniał zapis o konieczności udostępnienia pracownikom WC oraz zapewnieniu dostępu do wody i prądu.

Czytaj więcej

Napisane na zamówienie

Napisał MMSlezak brak komentarzy

Czyli Kraków od “Groteski” do Rynku

Niniejszy tekst powstaje na zamówienie - na specjalne życzenie mojej rodziny, która to spędzała z nami minioną niedzielę uczestnicząc w wyjściu do teatru na przedstawienie dla dzieci, a później rodzinny obiad, deser itp.

Nie wiem czy biorytm był niekorzystny, układ planet niesprzyjający, czy po prostu upał przeszkadzał, tak czy inaczej na mapie Krakowa powstały punkty, które odwiedziliśmy dwa razy - pierwszy i ostatni 😉
Jednak, żeby nie było w pełni pesymistycznie i żeby nie wyszło, że jedynie krytykuję wymienię też miejsce, do którego wrócę i które znajduje się w samym sercu Krakowa 🙂

Czytaj więcej

Kanał RSS z posta